Cadet Graduates/09: Difference between revisions
From FreeAllegiance Wiki
Jump to navigationJump to search
m (bug fix) |
No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| SumVeritas | | SumVeritas | ||
| 112 | | 112 | ||
|} | |||
|} | |||
{|align="center" width="100%" cellpadding=5 | |||
|- | |||
|valign="top" width="20%"| | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="3" border="1" width="20%" | |||
! colspan="2" style="background:#0D2239; text-align:center;" | [[Image:CadetGradMay09.png]] | |||
|- | |||
| Aguilfo | |||
| 115 | |||
|- | |||
| Vaugen | |||
| 113 | |||
|- | |||
| Catwiesel | |||
| 113 | |||
|- | |||
| Zruty | |||
| 112 | |||
|- | |||
| Zerg | |||
| 111 | |||
|- | |||
| Raven42 | |||
| 111 | |||
|- | |||
| uberkill | |||
| 107 | |||
|- | |||
| Deathrender | |||
| 103 | |||
|- | |||
| DingusDangus | |||
| 101 | |||
|- | |||
| ledfist | |||
| 99 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
[[Category:Cadet grads]] | [[Category:Cadet grads]] | ||